ВХІД
НАПИШІТЬ НАМX
Модний тренд цього сезону - шапки з хомутом

Купити дитячі шапочки з хомутами

Ми впевнені в якості пропонованих трикотажних шапочок для хлопчиків, дівчаток і шапок-унісекс, так як постачальники тканин перевірені і надійні. А технологія виробництва відточена до автоматизму. Наша робота розрахована на довіру і впевненість споживача в тому, що дитячі шапочки високої якості, прийнятних цін, хорошого широкого вибору. Ми цінуємо збудовані відносини з нашими клієнтами з оптових продажів, і не підведемо підтвердженого нашим ім'ям якості товару у вигляді дитячих трикотажних шапок. шапочки прекрасно виглядають в ансамблі з хомутом такого ж кольору, або кольору підібраного в тон. Вони надійно загортають голову і шию, що не складаючи при цьому ніяких проблем з одяганням. JAMS працює для того, щоб наші оптові покупці шапок для дітей завжди могли похвалитися модним і якісним асортиментом трикотажних дитячих шапочок.

Склад тканини модних дитячих шапочок

Коли JAMS почав виробництво дитячих шапочок, тоді ж була затверджена тканина для цих виробів. Рішення виходило з роздумів про якість тканини, її впливу на шкіру дитини і на організм в цілому. Таким чином, наші модні шапочки для дітей шиються виключно з трикотажу. Тканина складається з 70% котону і 30% поліестеру. Можливий інший варіант процентного співвідношення: 90% котон і 10% поліестер. Така комбінація матеріалів робить тканину бездоганною для пошиття якісних дитячих шапочок. Адже вона поглинає вологу, зберігає тепло і при цьому забезпечує вентиляцію повітря в такій кількості, щоб дитина не запрівала, що не провокувалися висипання, так званих пітничків, що часто можна зустріти на тілі малюка, коли ділянку шкіри не вентилюється належним чином. Так само важливо, що трикотаж, з якого шиють дитячі шапки гіпоалергенний, що запобігає реакції шкіри. Еластичність трикотажу забезпечує щільне прилягання виробу до голови дитини, при цьому запобігаючи натиранню голови шапкою. М'якість тканини не викликає так званих поколювань і свербіж. Трикотаж, до складу якого входять поліестер і бавовна - ідеальний варіант для пошиття дитячих шапочок. Таким чином, ми пропонуємо увазі наших оптових покупців якісні і модні дитячі шапочки з хомутами, які користуються попитом на ринку кінцевого споживача.

Широкий вибір дитячих шапок з трикотажу за розмірами і моделями

Прислухаючись до природних бажань своїх оптових покупців в широкому виборі модельного і розмірного ряду дитячих шапочок з трикотажу, заявляємо, що він (вибір) у нас представлений повністю і забезпечить увагою всіх Ваших кінцевих споживачів. Асортимент дитячих трикотажних шапок, в інтернет-магазині наділений повним розмірним рядом, від дитячих розмірів до підліткових, тобто, є моделі в різних розмірах від 42 до 56. Так само шапочки з трикотажу представлені для дівчаток, хлопчиків і унісекс. Що стосується моделей, то тут тільки модні і свіжі дизайнерські розробки. Колірна гамма широка і актуальна для кожного ряду шапочок для хлопчиків, дівчаток або ж унісекс. Дітки буду в захваті, а батьки будуть спокійні, що їх дитина надійно захищена від сезонних погодних умов. Оптовий покупець шапочок з трикотажу для дітей теж буде повністю задоволений і впевнений, розповідаючи своїм клієнтам про те, які переваги вони отримують, купуючи ці якісні і модні вироби.

Купити від виробника дитячі трикотажні шапки оптом

JAMS - це надійний виробник дитячих шапок з трикотажу, який протягом тривалого часу займається виробництвом якісного товару конкретного напрямку. Напевно, тому дитячі шапки, які виготовляються в Україні на нашому виробництві, викроєні та зшиті бездоганно, без браку. Ми пишаємося, що можемо пропонувати настільки якісний товар, тобто, дитячі шапочки оптом безпосередньо від виробника. Це гарантує якість, ніяких негараздів щодо якості тканини або пошиття просто бути не може, ми особисто підписуємося під цими словами. А якість в кінцевому підсумку завжди означає здорову економію. Ось саме цими правилами керується інтернет-магазин JAMS, який спеціалізується на виробництві і продажу якісних дитячих шапочок з трикотажу оптом.