ВХІД
НАПИШІТЬ НАМX
Розмір
Колір
Бест білий

Бест білий

249,00грн

Бест чорний

Бест чорний

249,00грн

Дарсі мікс

Дарсі мікс

114,00грн

Дарсі синій

Дарсі синій

114,00грн

Джей м'ятний

Джей м'ятний

147,00грн

Кіті чорний

Кіті чорний

254,00грн

Клео

Клео

138,00грн

Лав мокко

Лав мокко

244,00грн

Найс мятний

Найс мятний

320,00грн

Єва мокко

Єва мокко

0,00грн

Вейн синій

Вейн синій

0,00грн

Лейн

Лейн

0,00грн

JAMS пропонує стильні шапочки для дівчаток

Шапочки для дівчаток - це особлива категорія головних уборів для дітей. До них висуваються особливі вимоги: батьки хочуть, щоб вони були безпечними, не дратували шкіру, надійно захищали дитину від примх погоди і при цьому красиво виглядали на ньому. Юні модниці в першу чергу звертають свою увагу на зовнішній вигляд виробу, і якщо він їм не подобається, то надягати таку шапку вони не стануть. Компанія Джемс взяла на себе місію задовольнити потреби українського ринку в якісних і привабливих дитячих головних уборах.

Чому варто купити дитячу шапку від виробника в інтернет-магазині JAMS

Інтернет-магазин Джемс є місцем, де можна купити головні убори дитячі для дівчинки в широкому асортименті. Це молодий український виробник, який використовує новітнє обладнання, сучасні технології, найкращі матеріали та компетентні кадри. Шапки JAMS - це стильний аксесуар, відповідний останнім віянням моди, тому здатний задовольнити навіть дуже вимогливих споживачів.

Дитячі шапочки від виробника якісні, прекрасно виглядають і при цьому коштують дешево. Для вітчизняного ринку вони просто знахідка. У продажу є:

• дитячі аксесуари для дівчаток ясельного віку і школярів молодших класів (моделі милі, з кумедними малюнками і написами, яскраві);

• головні убори для діток старшого шкільного віку і підлітків - це вже моделі в міру яскраві, стильні, часто універсальні (підходять і до пальто, і до курточці, і до вязаному кардігану);

• моделі унісекс, які підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам.

Головні убори дитячі можуть бути односторонніми і двосторонніми, що дозволяє змінювати вид головного убору в залежності від настрою і обраного верхнього одягу. З кольорів переважає молочний, білий, рожевий, червоний, ліловий, помаранчевий, хоча є й інші відтінки. Наприклад, теракотовий, зелений, синій, коричневий, чорний.

Компанія Джемс пропонує недорого набори аксесуарів, які включають в себе шапку для дітей і шарф, виконані в одному стилі і палітрі. Шарфик доступний у вигляді модного нині снуда - це шарф-труба, який добре захищає шийку і виглядає просто чудово. Такий аксесуар носять і дівчата, і хлопці, і дітки, і дорослі.

Де можна купити недорого дитячі головні убори оптом?

В Україні є чимало магазинів і торгових точок, які пропонують вигідно купити дитячі головні убори. Щоб ціна була приємною, варто замовити їх оптом, причому необхідно врахувати, що чим більше партія товару, що купується, тим дешевше обходиться один виріб. Завжди зручно замовити шапки дитячі від виробника - можна розраховувати на вигідні оптові ціни, приємні знижки та вигідні умови співпраці.

Купувати товар від виробника добре ще й тим, що замовник може бути впевненим у своєчасному виконанні договору, в поставках товару строго в термін. Більш того, тільки виробник може прийняти дуже велике замовлення на свою продукцію.

Інтернет-магазин JAMS здійснює продаж дитячих шапочок оптом і пропонує доставку в будь-який куточок України. Перевезення здійснюються будь-якими транспортними компаніями, які працюють у вашому регіоні і є зручними для вас.

Якщо вам необхідно купити шапку в Україні для діток, то звертайтеся до нас. Ми гарантуємо широкий вибір продукції відмінної якості, економічно обґрунтовані ціни, першокласний сервіс і високу рентабельність придбаного товару. Переконайтеся в цьому особисто прямо зараз!